Spread the love

רום כנרת פרויקטים : עם הזדמנויות השקעה נוספות שצצות כאשר שוק הדיור מתחיל להתאושש, נכסים שמשקיעים יכולים להפוך להשכרות לטווח קצר מבוקשים. השכרה לטווח קצר יכולה להיות רווחית, אבל זה תלוי במגוון רחב של גורמים. השכלת עצמך על השכרות לטווח קצר בשוק שלך חשובה על מנת לעזור למשקיעים להשיג את מטרותיהם. התחל בהבנת שלושת העקרונות הללו.

1. יש יותר במיקום ממה שאתה חושב. ברור שהלקוח שלך ירוויח יותר כסף מהשכרת נופש שנמצאת ביעד תיירותי פופולרי. בתי חוף, אזורים עם חיי לילה ואירועי תרבות, יעדי נופש או מקומות קרובים לפעילויות חוצות הם כולם הימורים טובים. מקומות כפריים ופרבריים בדרך כלל פחות מושכים את המטייל. אפילו מיקומו של הנכס בתוך יעד פופולרי משפיע על קבלת ההחלטות. לדוגמה, נכס בעיר הקרוב לתיאטראות, נקודות ציון ותחבורה ציבורית יחייב שכר דירה גבוה יותר מאשר נכס באזור מרוחק שבו קשה יותר לגשת לאטרקציות של העיר רום כנרת פרויקטים.

אבל חששות המיקום גדולים מזה. עיריות רבות הטילו הגבלות על השכרת Airbnb או אסרו אותן לחלוטין. לשכונות ולבניינים מרובי-יחידות עשויים להיות גם כללים מחמירים לגבי משך השהייה, כך שייתכן שיהיו מספר קבוצות של כללים וכללים לניווט. למד את עצמך על הפרטים הקטנים של השכרות לטווח קצר באזור שלך כדי שתוכל ליידע את הלקוחות שלך בצורה הטובה ביותר רום כנרת פרויקטים.

2. ניהול נכסים יכול להיות אינטנסיבי. בעוד שפלטפורמות להשכרה לטווח קצר כמו Airbnb ו-VRBO יכולות לייעל את ניהול הנכסים להשכרה לטווח קצר, הן לא יכולות לעשות הכל. מישהו צריך ליצור אינטראקציה עם האורחים, לארגן את הפרטים ולנקות ולתחזק את הנכס. לוקח הרבה יותר זמן לנהל השכרה לטווח קצר לעומת נכס להשכרה לטווח ארוך.

בכל פעם שאורח עוזב, יש לנקות את הבית ביסודיות ולהחזיר אותו לסדר טהור. לפעמים, לבעלים או למנהל הנכס יהיו רק כמה שעות לבצע את כל המשימות הללו לפני שהאורח הבא יגיע. עמית שלי ערך פעם צ’ק אאוט מאוחר, וכשהם עזבו, אורח אחר הגיע מוקדם. זה לא נתן לעמית שלי הרבה זמן להביא את הנכס במצב טיפ-טופ.

יש לדון מראש בלחץ ולחצי הזמן של שכירות לטווח קצר; אולי הלקוח שלך יחליט להשקיע בסוג אחר של נכס כאשר הוא לוקח הכל בחשבון. או אולי הם אוהבים את הרעיון של הזדמנות הכנסה בקצב מהיר שבו הם מתקשרים עם כל סוגי האנשים השונים. בכל מקרה, זה התפקיד שלך לעזור להם להצליח ולתת להם את כל המידע שהם צריכים כדי לקבל החלטה מושכלת רום כנרת פרויקטים.

3. פוטנציאל הרווח גבוה, אך התפוסה אינה ניתנת לחיזוי. כמו בכל השקעה, שכירות לטווח קצר חייבת להיות מסוגלת להוכיח החזר ROI. אין מספר כללי להחזר ROI “טוב” על השקעה בנדל”ן, אך בממוצע, מומלץ לשאוף להחזר ROI מעל 15%. הלקוח שלך לא רק יצטרך לשקול כמה נכסים באזור שוכרים לטווח קצר, בהתבסס על גודל, מיקום ושירותים אחרים, אלא יצטרך לשקול גורמים כמו יעד ההשקעה האישי שלו.

הנה דוגמה פשוטה: לקוח רוכש נכס להשכרה ב-$400,000 ומשלם 20,000$ נוספים בדמי סגירה ועלויות תחזוקה/תיקון. עבור שכירות לטווח ארוך, הם היו קובעים סכום שכירות חודשי – נניח 2,500 $ לחודש. אם הם מחלקים את ההכנסות בהוצאות, החזר ה-ROI השנתי יהיה קצת יותר מ-7%. האם 7% הם מספר “טוב” או “רע” תלוי לחלוטין במצב הפיננסי הספציפי שלהם ובנכס שבו הם בחרו להשקיע. (כמובן, יש לקחת בחשבון עלויות ביטוח, מס ותחזוקה, אבל זו שיחה אחרת.) רום כנרת פרויקטים

עם זאת, בהשכרת נופש לטווח קצר, התפוסה יכולה להשתנות בצורה עצומה, כך שקשה לומר מה תהיה ההכנסה המדויקת. אתה יכול להתקרב על ידי בדיקת השכרות אחרות באזור כדי לערוך כמה השוואות מושכלות ולעשות מחקר מקדים כדי לנסות להתקרב להערכת שיעורי התפוסה השנתיים. בדרך כלל, להשכרה לטווח קצר יש שולי רווח גבוהים יותר. קיים פוטנציאל להחזר על ההשקעה הגבוה, אך הוא מהווה סיכון גבוה יותר ותלוי במגוון גורמים חיצוניים רום כנרת פרויקטים.

היתרונות והמלכודות של השכרות לטווח קצר תלויים כולם בהקשר. מיקום, דאגות ניהול, תקנות מקומיות וערך ורווחיות כלליים הם רק חלק מהחלקים הנעים. בתור מקצוען נדל”ן, השכלת עצמך על המורכבות של השוק שלך תעזור לך לעזור ללקוחות שלך לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבור עתיד ההשקעות שלהם בנדל”ן רום כנרת פרויקטים.

רודי גבסי נדלן | רודי גבסי בלוג | רודי גבסי קפיטל | רודי גבסי מאמן עיסקי | רודי גבסי פיננסים | רודי גבסי בניית אתרים | רודי גבסי שיווק | רודי גבסי משאבי אנוש | רודי גבסי השקעות | רודי גבסי נדלן | רודי גבסי לני גרופ | רודי גבסי בזק | רודי גבסי איזי